Autoalarm

Autoalarm IGLA

Autoalarm Igla je pokročilý zabezpečovací systém pro automobily, který poskytuje výjimečnou ochranu proti krádeži a násilnému odcizení. Díky digitálnímu imobilizéru blokuje motor a převodovku pomocí originálních vodičů vozidla (CAN a LIN sběrnice), což znamená, že nevyžaduje žádné dodatečné kabeláže ani zásahy do vozidla, a tím zachovává záruku výrobce.

Igla systém je navržen tak, aby odolal moderním metodám krádeží, jako jsou útoky pomocí OBD II, klonování klíčů a hackerské útoky. S více než 600 000 instalacemi po celém světě je Igla osvědčeným řešením pro zabezpečení automobilů.

Cena 12.599,- Kč

Inovovaný autoalarm KEETEC TS CAN

Inovovaný autoalarm KEETEC TS CAN (rev 03.), se zabudovaným CAN BUS modulem, vhodný pro vozidla s 12/24 palubním napájením a ovládaný pomocí originálního dálkového ovladače. Možnost připojení alarmu přes CAN BUS, nebo přes analogové vstupy (pro vozidla bez CAN BUS sběrnice). Jednoduché programování pomocí KEETEC softwaru a to přímým připojením přes micro USB bez nutnosti přídavného programátoru nebo přes servisní tlačítko. Přehledné nastavení pomocí inovovaného KEETEC softwaru s před konfigurovaným zapojením pro jednotlivá vozidla a možnost přímého generování přípojných bodů. Paměť poplachů (20), kontrola CAN vstupů, zabudovaný okruh blokování startu nebo chodu motoru. Software obsahuje databáze podporových vozidel, která je pravidelně (měsíčně) aktualizována.

Cena 2.499,- Kč

Pandora MINI je CAN BUS

Pandora MINI je CAN BUS autoalarm prémiové kvality s designovými ovladači a minimalistickým designem řídící jednotky pro ještě diskrétnější montáž. Vyhodnocování náklonu, otřesu a pohybu vozidla pomocí 3D akceleračního čipu nejnovější generace a propracovaných algoritmů umožňuje použití systému i v nejmodernějších vozech.

Cena 5.064,- Kč

Pandora LIGHT PRO

Pandora LIGHT PRO je nejvyšší řadou produktů určených pro offline zabezpečení. Doposud žádný systém bez měsíčních poplatků neumožňoval ovládání pomocí moderního 2-cestného ovladače a mobilní aplikace zároveň. Díky novému systému Pandora LIGHT PRO a technologii Bluetooth 4.2 je to nyní možné. Ovladač s jasným OLED displejem zobrazuje okamžitý stav vozidla a to i na velkou vzdálenost a přehledná mobilní aplikace umožní kompletní ovládání smartfonem v dosahu Bluetooth. Mezi komfortní funkce také patří možnost dálkově nastartovat vozidlo a tím vyhřát, případně vychladit interiér, ale i funkce pro aktivaci nezávislého topení. Zabudovaný Bluetooth modul také umožňuje použití bezkontaktních přívěsků, případně samotného smartfonu pro autorizaci řidiče.

Cena 7.840,- Kč