Imobilizéry

Opravy zámků

Specializujeme se na vozy koncernu VW. Pokud vám například nespolehlivě funguje centrální zamykání a nesvítí lampička u vozů Škoda, VW, Audi, Seat, jde zpravidla o opravu v ceně 990,- Kč.

 

 

Imobilizéry

Imoblilizér Keetec TS IMO je bezkontaktní 2-okruhový imobilizér KEETEC. Slouží na zvýšení ochrany vozidla proti nastartování neoprávněnou osobou. Způsoby deaktivace imobilizéru – pomocí dálkového ovladače s komfortní funkcí SMART (když je ovladač v dosahu, imobilizér se deaktivuje, když ovladač v dosahu není, imobilizér je aktivní) nebo na základě zesnímání E-karty.
Cena 2990,- Kč

 

 

Imobilizér Pandora Immo je špičkový zabezpečovací systém, který umožňuje předcházet odcizení nebo únosu vozidla. Může být použitý v moderních vozech bez potřeby výrazného zásahu do originální elektroniky vozidla. Systém je sestavený z moderních součástek s vysokou spolehlivostí. Imobilizér obsahuje 3-osý akcelerometr (pohybový senzor), který umožňuje vytvořit funkci blokování jen při pohybu vozidla. Funkce je vhodná při použití u vozidel s dálkovým startem nebo vyhříváním. Ovladač je malého rozměru, optimálně využívá bateriu a na přenos informací je použitý rádiový signál. Funkce přiblížení majitele sleduje vzdálenost ovladače od vozidla a proto je systém schopný pozdvihnout protiúnosové funkce na novou kvalitativní úroveň.
Cena 3430,- Kč

 

 

Tajný vypínač

Tajný vypínač slouží na zvýšení ochrany vozidla – jeho účelem je zabránit neoprávněnému nastartování motoru. Umístění tajného vypínače je ve většině případů konzultovány přímo s uživatelem, proto je vždy těžké tento vypínač najít a umožnit nastartování vozidla.
Cena 990,- Kč